آموزشی

رفع نشتی شیرآلات بهداشتی

مشکلات نشتی شیرآلات بهداشتی

بهترین شیرآلات را هم که انتخاب کرده باشید به تدریج برای شیرآلات بهداشتی مشکلاتی به وجود می آید. در واقع هر وسیله ای یک عمر مفیدی دارد اما شیرآلات با کیفیت عمر طولانی تر به نسبت شیرآلات ارزان و بی کیفیت دارند. اما در هرصورت این مشکلات دیر یا زود به سراغ شیرآلات می آیند.

همچنین  قطره‌های هدر رفته‌ی آب می‌توانند منابع آبی هر منطقه را از بین ببرند و این میزان هدر رفت حتی روی سلامت بخش‌های مختلف تجهیزات خانه نیز اثر گذار خواهد بود.شاید این نشت آب باعث تجمع آب زیر سینک ظرفشویی شما شود و شاید صدای چکه آب در بخش‌های مختلف خانه، باعث شب بیداری شما شود.اگر این مشکل به درستی حل نشود، بزرگ و بزرگ‌تر شده و آسیب‌های بیشتری به تجهیزات خانه شما می‌زند.خوشبختانه، یادگیری تعمیر انواع شیرآلات ساختمانی ، بسیار ساده بوده و برای تمامی بخش‌ها قابل استفاده است.

 

علت چکه کردن آب از شیرآلات ساختمانی

چگونه شیرآب را چک و بررسی کنیم؟

قبل از شروع هر نوع اقدامی، شیر پیسوار زیر سینک را ببندید. برای اینکه قطعات گم نشوند و به ترتیبی که باز شده‌اند در دسترس شما قرار بگیرند، یک پارچه در نزدیکی محل تعمیرات پهن کنید و هر قطعه را به ترتیب روی آن بچینید. برای جلوگیری از ایجاد خراش، فک آچار فرانسه یا به طور کلی آچار خود را با یک لایه نوار چسب بپوشانید و مقداری سرکه سفید رقیق شده و یک پد نرم برای از بین بردن رسوبات معدنی موجود روی قطعات در دسترس خود قرار دهید.

شیر آب اهرمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *