آموزشی

راهنمای خرید شیرآلات روشویی

شیرالات اهرمی مناسب کاسه هایی با یک حفره و خانه هایی با فشار آب مناسب است، این شیرالات به شما این امکان را می دهند تا سطح گرم و سرد را برای رسیدن به دمای کامل آب تنظیم کنید. شیرالات مخلوط کن دارای ۲ دسته در دو طرف یک دهانه یا یک دسته اهرمی است.

مهم است که قبل از انتخاب شیر مخلوط کن فشار آب خود را در نظر بگیرید ، زیرا بسته به خود شیرالات ، ممکن است حداقل فشارهای مختلف آب برای عملکرد صحیح آن مورد نیاز باشد.شیرالات روشویی اهرمی دارای سه مدل روشویی پایه کوتاه ، روشویی پایه بلند و روشویی خیلی بلند می باشند .

شیرالات پایه کوتاه بین ۱۵ تا ۱۸ سانت پایه بلند بین ۱۸ تا ۲۳ سانت و پایه خیلی بلند ۲۷ تا ۳۰ سانت ارتفاع دارند

 

شیرالات روشویی تکپایه

مانند شیرالات روشویی اهرمی می باشد با این تفاوت که دسته شیر آب گرم و سرد مجزا بوده و جهت تنظیم دمای آب از هر دو استفاده میشود . این شیرالات در رده بندی ظاهری اکثرا در رده کلاسیک قرار می گیرند و امکان نشتی آب در این نوع شیرالات نسبت به شیرالات اهرمی به دلیل استفاده از کارتریج سرامیکی در شیرالات اهرمی بیشتر است و اتلاف و هدر رفت آب نیز در این شیرالات بیشتر اتفاق می افتد. در این رابطه توجه شما را به مقاله کاهش مصرف آب که در سایت منتشر شده است جلب می نماییم تا با استاندارد مصرفی شیرالات روشویی در مبحث مقررات ملی ساختمان هم آشنا شوید.

برای کاسه روشویی های دیواری ، یک جفت شیرالات دیواری مناسب ترین روشویی است. سه حفره در دیوار مورد نیاز است: یکی برای هر دسته و دیگری برای دهانه شیرالات . اگر می خواهید میزان فضای اطراف کاسه روشویی خود را به حداکثر برسانید ، شیرهای دیواری ایده آل هستند ، زیرا دسته ها به جای لبه کاسه روشویی روی دیوار بالا قرار گرفته اند شیرالات آبگیر دیواری از انواع شیرهای مخلوط کن هستند که شما را قادر به تنظیم دمای آب دلخواه می نمایند.

در کشور ایران بعد از انجام لوله کشی از روی دیوار در خانه های قدیمی برای استفاده از شیرالات روشویی مجبور به خرید شیرالات توالت و برعکس بستن آن هستند و برای استفاده به عنوان شیر روشویی دیواری به آن علم کوتاه میبندند.
اما در خانه های جدید از شیرالات روشویی توکار دیواری استفاده می شود که قبل از کاشی کاری باید داخل دیوار مغزی آن نصب گردد و همچنین بین تمامی شیرالات توکار شیرالات روشویی توکار از لحاظ هزینه شاید در رده بالاتری بر اساس نوع مدلی که انتخاب کرده اید قرار گیرد و نصب آن امکان دارد برای شما آسان نباشد .

شیرالات روشویی دیواری

این شیرالات از لحاظ بهداشتی در سطح بالاتری قرار دارند و در مراکز با تردد جمعیتی بالا ، رستوران ها و بیمارستان ها امکان استفاده از این نوع شیرالات به صورت گشترده وجود دارد منبع تغذیه این شیرالات توسط برق یا باطری کار میکند. سنسور هوشمند موجود در این شیرالات باعث می شود که از تماس دست با دسته شیرالات جلوگیری شود که از نظر جنبه بهداشتی دارای بهترین کارایی بوده و تنها مشکل این مدلها بعد از چند سال تعویض باطری آنها میباشد که موقع خرید باید دقت داشته باشید که از برند معتبر که دارای ضمانت و خدمات پس از فروش باشد خریداری نمایید .

شیرالات روشویی چشمی

در زمینه شیرالات روشویی هوشمند برند کانتی پلاس با محصولات سوئیسی خود به راحتی می تواند خیال شما را از محصولات روشویی هوشمند بر طرف نماید . این برند چون در رده شیرالات با کیفیت و لوکس است کمی گران قیمت است ولی با توجه به امکانات این نوع شیرالات ارزش خرید بالایی دارد برای خرید شیرالات روشویی هوشمند کانتی پلاس کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *