آموزشی

خرید شیرآلات تصفیه آب

شیرآلات تصفیه

یکی از  متداول ترین سوالاتی که در ذهن بسیاری از شهروندان وجود دارد این است که آیا آب لوله کشی شهری که در تصفیه خانه ها پالایش می شود ، بازهم نیاز به تصفیه بیشتر دارد؟ از طرفی عده ای از فروشندگان ناآگاه و گاه سودجو ، این تصور غلط را در ذهن شهروندان ایجاد می کنند که اقداماتی که در تصفیه خانه ها جهت پالایش آب انجام می شود کافی نیست و لذا این آب جهت مصرف مناسب نمی باشد. این تبلیغات غلط و غیر منصفانه که برخی اوقات آگاهانه و با هدف کسب سود بیشتر از طرف برخی از فروشندگان دستگاه های آب شیرین کن انجام می شود ، گاه مسئولان محترم سازمان آب را نیز به واکنش واداشته است.

امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا نصب یک سیستم تصفیه آب در منزل تبدیل به امری رایج و متداول شده است. ما معتقدیم خرید و نصب یک دستگاه تصفیه آب خانگی استاندارد نه تنها هزینه نیست ، بلکه یک سرمایه گذاری بسیار مطلوب و خوب است. در این صفحه هفت دلیل قابل توجه برای نشان دادن اهمیت این امر ذکر شده است که هر یک از این دلایل به تنهایی می تواند قانع کننده باشد.

تصفیه خانگی آب در منازل

همانطور که میدانید،  آب زمانی سبک تر و گوارا تر می شود و کیفیت آن بالاتر خواهد رفت که ناخالصی های حل شده در آب حذف شوند. اما این در صورتی عاقلانه و مقرون به صرفه است که آب فقط صرف آشامیدن شود. استفاده از دستگاه تصفیه خانگی استاندارد که مجهز به فیلترهای اسمز معکوس Ro هستند باعث می شود که با حذف ناخالصی های حل شده ، آب سبک تر ، گواراتر و باکیفیت تر از آنچه هست ، شود. از طرفی از آنجا که این آب فقط صرف آشامیدن می شود لذا صرف هزینه برای آن نه تنها غیراقتصادی نیست بلکه نوعی سرمایه گذاری بر روی سلامتی افراد محسوب می شود.

 

آنطور که از اسم شیرالات تصفیه آب به ذهن میرسد این است که این شیرالات کار تصفیه آب را انجام می دهد در حالی که این یک تصور اشتباه است و این شیرالات بدون استفاده از دستگاه تصفیه آب قادر به تصفیه آب نیستند در بازار شیرالات ایران شیرالاتی که این کار را انجام دهد موجود نیست و نهایتا این کار را با بستن دستگاه های تصفیه آب مخصوص بر روی شیر انجام می دهند

نحوه عملکرد این شیرالات در گذشته به این صورت بود که یک عدد لوله با دسته جهت باز و بسته شدن از سینک ظرفشویی بیرون امده و به دستگاه تصفیه آب متصل می شد و خروجی آب تصفیه از آب لوله کشی جدا بوده اما در حال حاضر شیرالات دو منظوره ای طراحی شده اند که دارای دو خروجی آب مجزا بوده و یکی به لوله های آب و دیگری به دستگاه تصفیه آبی که از قبل خریداری و در زیر سینک ظرفشویی داخل کابینت قرار دارد وصل میگردد.

این شیرالات که در بازار با نام شیرالات دو منظوره شناخته میشوند، به خوبی به دستگاه تصفیه آب شما متصل میشوند و نیاز شما را به خریدن شیر جداگانه که هم هزینه بر و هم نصب آن زمان بر است برطرف میکند.

در صورتی که قصد خرید شیرالات تصفیه دار را دارید؛ ابتدا باید از صحت و سلامت دستگاه تصفیه آب خود اطمینان پیدا کنید و از کارشناسان مجرب برای نصب دستگاه تصفیه به شیرالات خود استفاده کنید تا احیانا دچار مشکل نشوید. برای راهنمایی بیشتر می توانید با کارشناسان شیرآلات کرومات در ارتباط باشید. برای ارتباط با ما می توانید همه روزه در روزهای اداری با شماره ۰۲۱۳۶۴۲۹۶۸۰ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *